Czego nie chcę i o co proszę :)

Tu znajdziesz regulamin, politykę prywatności oraz informacje o forum
Zasady Działu
1. Dział ma charakter informacyjny
2. W dziale mogą pisać tylko administratorzy i moderatorzy globalni
3. Dział widzą i mogą przeglądać wszyscy

Czego nie chcę i o co proszę :)

Postprzez smok_wawelski » Cz cze 05, 2014 4:50 pm

Tytuł wątku trochę przekorny bo i ja taki jestem :) No dobra już po ludzku klaruję o co mi biega.

Chciałbym tu uniknąć grzecznościowych pochwał w stylu - "smoku fajna stronka, fajne forum - tralala coś tam coś tam"
Co prawda jestem amatorem-samoukiem ale jednak troszkę znam się na tej robocie i trochę czasu w tym siedzę - więc wiem że tak nie jest - są to jedynie rozgrzebane pierwociny z których kiedyś może coś fajnego będzie i kropa.

Owszem zgoda - o gustach się nie dyskutuje, jak mawia moja córcia i to też racja.
Tak więc jeśli już naprawdę uznałaś czy uznałeś że Ci się u mnie coś podoba czy to na stronkach czy na forum i po 3 krotnym przemyśleniu czy aby naprawdę tak jest i chcesz to pochwalić to proszę zrób to bezboleśnie i możliwie jak najkrócej.

Dużo bardziej zależy mi na tym żebyś mnie konstruktywnie skrytykowała/skrytykował lub wyraziła/wyraził swoje uwagi czy sugestie co poprawić lub zmienić - absolutnie nie obiecuję że rzucę się natychmiast do realizacji takich sugestii ale uważam że to zdecydowanie da więcej bo pozwoli mi stopniowo w miarę moich wiadomości i umiejętności to czy owo ulepszyć, poprawić lub dopracować.

Aha i jeszcze jedna prośba - 1 watek = 1 sprawa, 2-gi wątek = 2-ga sprawa - tak na pewno będzie będzie łatwiej to ogarnąć i dyskutować.
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Powrót do Regulamin, Informacje o forum