Niemcy - Zapraszam nad Mozelę

Tu opisujemy ciekawe miejsca poza Polską - Każde miejsce opisujemy pojedynczo jako nowy wątek i dyskutujemy o tym miejscu w jego wątku.

Niemcy - Zapraszam nad Mozelę

Postprzez Natur » N lip 05, 2015 2:00 am

Chcialbym sie z Wami podzielic co "odkrylem" w dzisiejszym dniu. Przejechalem troche km wzdluz Rzeki Mosel w kierunku Bernkastel. Zatrzymalem sie w miejscowosci Detzem. Od mojego miasta do tej miejscowosci ( i duzo dalej) ciagna sie winnice z setkami knajpek (proby win). Zjezdzaja tu turysci z calego swiata.

Otwórz dużą mapę w Google Maps
Natur
Użytkownik Forum

Re: Niemcy - Zapraszam nad Mozelę

Postprzez daneczek76 » N lip 05, 2015 2:03 pm

no to z tym filmikiem chłopaki grubo poszliście. :lol:
Forum Turystyczne Forum Kemping Forum Wędkarstwo
daneczek76
Administrator

Postprzez smok_wawelski » N lip 05, 2015 2:34 pm

E tam, e tam..... nie tak bardzo - po kompresji tylko ok. 30MB
Montaż też na pewno nie jak u Wajdy czy Polańskiego - ot taki amatorski filmik ale myślę że fajny.
Mielił się prawie półtorej godziny na tym bieda kompie żeby skompresować - jest w flv .
Od Jurka Avi'ki przepychane były Droppbox'em bo miały ok. 1,8GB
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez Natur » N lip 05, 2015 8:43 pm

Bardzo dobrze zrobiles ten film Krzysiek. Nakrecilem ten material jako ciekawostke techniczna w polaczeniu z rzeka "pelna ryb". Pomimo ze filmowalem najzwyczajniejszym aparatem, jakosc orginalnych plikow na moim komputerze jest ostra. Jest duza roznica w ostrosci w ogladaniu juz gotowego filmiku. Mysle ze przekaz moich plikow do Ciebie oslabil ostrosc. Wazne jest ze z tak niewielkiego i monotonnego materialu zrobiles cos co oko cieszy i to fachowo. W przyszlosci przygotuje Tobie ciekawsze tematy. Jeszcze chce Ciebie zapytac czy przy montazu filmu (wiem ze zajmuje to Tobie duzo wolnego czasu), mozna dobrac podklad muzyczny jaki sie chce?

Pozdrawiam Jurek
Natur
Użytkownik Forum

Postprzez smok_wawelski » N lip 05, 2015 9:49 pm

Jurku to może zróbmy tak: tu w tym wątku oczywiście podziękuję Ci za uznanie w zmontowaniu filmu a następnie dyskusję techniczną o "tworzeniu" a raczej montażu filmów przeniosę i podyskutujemy w dziale "Przy ognisku" myślę że będzie to lepsze niż taka dyskusja w wątku o ciekawym miejscu :)
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez Natur » N lip 05, 2015 10:10 pm

Masz racje Krzysiek, przenies ten watek.
Natur
Użytkownik Forum

Postprzez Natur » Wt lip 07, 2015 8:07 pm

Mosel o poranku.
Natur
Użytkownik Forum

Postprzez roksana » Śr mar 09, 2016 2:30 pm

Wow, wspaniały widok! Nigdy nie słyszałam o tym miejscu
roksana
Nowy użytkownik

Postprzez eDom » Wt lip 19, 2016 10:07 am

Rzeczywiście piękne widoki i właśnie takie miejsca oraz wiele innych atrakcyjnych lokalizacji i położonych w nich apartamentów wakacyjnych znajdziecie na http://www.edom.pl/oferty-tematyczne/21/parki-wakacyjne/
eDom
Użytkownik Forum

Postprzez smok_wawelski » Wt lip 19, 2016 10:36 am

@edom-pl
3 cze 2016 zostałeś już ostrzeżony na priv - Twoje posty nadal nie wnoszą wiele do tematów a sieją tylko linki reklamowe Twojej firmy i dezinformację - ten link również jest mylący bo zwraca wyszukiwania ale w całej Europie a nie nad Mozelą - nie będę tolerował spamu i wprowadzania forumowiczów w błąd przykro mi ale odpocznij miesiąc bez możliwości pisania i wróć z bardziej twórczymi postami

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Powrót do Ciekawe miejsca - Zagranica