Chorwackie Voyage

Tu opisujemy ciekawe miejsca poza Polską - Każde miejsce opisujemy pojedynczo jako nowy wątek i dyskutujemy o tym miejscu w jego wątku.

Re: Chorwackie Voyage

Postprzez viserys » So mar 26, 2016 6:53 pm

hej, ludziska, pomózcie prosze.. chodzi mi o nocleg w chorwacji.. znalazłem tanie na casamundo, ale nie wiem czy to dobry portal.. rózne opinie w necie ma. trochę się obawiam, ze to jakas felerna akcja. czy ktos moze mi wyjasnic o co w tym wszystkim chodzi? ja tego nie rozumiem..
viserys
Nowy użytkownik

Postprzez biart3 » N kwi 10, 2016 7:46 pm

Ja ci Wyjaśnię. Dwa Portale Casamundo z Warszawy i Nova Sol np. ze Szczecina. Są to firmy prze ze mnie sprawdzone. Sam na początku skorzystałem akurat z Chorwacji. Ale po odkryciu prawdy, że przepłacałem 1200zł około za moją rodzinę, sam zaprzyjaźniłem się z Rodziną z Cro. Na początku wątku masz link i adres. Ale to zależy co i jak chcesz poświęcić czas na odpoczynek.
biart3
Użytkownik Forum

Postprzez eDom » Wt maja 03, 2016 6:28 pm

viserys napisał(a):hej, ludziska, pomózcie prosze.. chodzi mi o nocleg w chorwacji.. znalazłem tanie na casamundo, ale nie wiem czy to dobry portal.. rózne opinie w necie ma. trochę się obawiam, ze to jakas felerna akcja. czy ktos moze mi wyjasnic o co w tym wszystkim chodzi? ja tego nie rozumiem..

Po nocleg w Chorwacji zapraszamy do nas: http://www.edom.pl/noclegi/hr/chorwacja To wyszukiwarka noclegów, więc zobaczysz sobie, kto co oferuje i za ile. Porównasz ceny, a potem wybierzesz najkorzystniejsza ofertę.
eDom
Użytkownik Forum

Postprzez Szolba » So cze 11, 2016 3:04 pm

Oj nie, Chorwacja już mi się przejadła. Teraz pragnę nowych wrażeń i takich wyjazdów http://www.pazola.com/19-nieprawdopodob ... os,wyjazdy W Chorwacji są takie tłumy, że już chyba wolałabym iść na rynek w centrum dużego miasta.
Szolba
Użytkownik Forum

Poprzednia strona

Powrót do Ciekawe miejsca - Zagranica