Islandia - co myślicie?

Tu opisujemy ciekawe miejsca poza Polską - Każde miejsce opisujemy pojedynczo jako nowy wątek i dyskutujemy o tym miejscu w jego wątku.

Islandia - co myślicie?

Postprzez olenka1992 » Pn mar 14, 2016 11:07 pm

Jakiś czas bardzo zainteresowała mnie Islandia, przeglądałam mnóstwo zdjęć, czytałam o tym kraju i zechciałam zobaczyć to miejsce, te wodospady, krajobrazy. Co myślicie o tym miejscu? Znalazłam nawet dobrą ofertę podróży http://iceventure.pl/ muszę się poważnie nad tym zastanowić
olenka1992
Użytkownik Forum

Re: Islandia - co myślicie?

Postprzez janina » Cz kwi 07, 2016 2:30 pm

Islandia jest przepiekna. Marzę żeby ją zwiedzić
janina
Nowy użytkownik

Postprzez daneczek76 » Wt kwi 12, 2016 9:06 am

Te kamieniste drogi przypominają Albanie ;) tylko góry bardziej zielone . Warta zwiedzenia tylko trzeba wybrać odpowiednią pore roku myślę że przełom wiosny i lata jest najlepszy do takiego wyjazdu.
Forum Turystyczne Forum Kemping Forum Wędkarstwo
daneczek76
Administrator

Postprzez lofcia » Pt maja 27, 2016 4:51 pm

też myślałam o zwiedzaniu Islandii, znalazłam bilety w fajnych cenach na fru.pl, kupował ktoś? mają bardzo dobre opinie np. tutaj opinie o fru na pewno taka wycieczka byłaby niezapomniana :)
lofcia
Użytkownik Forum

Postprzez Szolba » So cze 11, 2016 3:01 pm

Bardzo fajnie, że myślisz o takich kierunkach i nie decydujesz się na Chorwację, do której lgną wszyscy. Ja też lubię zwiedzać nieprzeciętne miejsca. Spełnieniem marzeń byłaby taka podróż http://www.pazola.com/41-nowa-zelandia- ... ra,wyjazdy Ale mąż ciągle marudzi, że on chce do Zakopanego :P Mam z nim utrapienie...
Szolba
Użytkownik Forum

Postprzez Sancho123 » N lip 23, 2017 6:10 pm

Islandia jest niesamowita. Kiedy już się przywyknie do smrodu pochodzącego z przemysłu rybnego (; zorze polarne, kuce islandzkie i niezwykle mili miejscowi. Cudo.
Sancho123
Nowy użytkownik

Powrót do Ciekawe miejsca - Zagranica