Nieborów i Arkadia

Tu opisujemy ciekawe miejsca w Polsce - Każde miejsce opisujemy pojedynczo jako nowy wątek i dyskutujemy o tym miejscu jego wątku.

Nieborów i Arkadia

Postprzez larisa » Wt kwi 21, 2015 3:54 pm

Jak już wspomniałam w poście powitalnym lubię podróżować po Polsce. Zachęcam każdego od tego, aby najpierw zacząć odwiedzać te miejsca, które są niedaleko nas. Naprawdę to bardzo duża satysfakcja odkryć miejsca i zakątki, które niby znamy, ale jednak warto odkryć je osobiści. Może moje zdjęcia z Nieborowa i Arkadii Was do tego zachęcą :)
larisa
Użytkownik Forum

Re: Nieborów i Arkadia

Postprzez daneczek76 » Śr kwi 29, 2015 10:43 am

piękne miejsce muszę kiedyś zahaczyć ta Arkadia to gdzieś koło Łowicza ?
Forum Turystyczne Forum Kemping Forum Wędkarstwo
daneczek76
Administrator

Postprzez smok_wawelski » Pt maja 01, 2015 12:31 pm

Tak to ta Arkadia w pobliżu Łowicza/Nieborowa : http://pl.wikipedia.org/wiki/Arkadia_(powiat_łowicki)
Nieborów, to ten Nieborów co zlot z forum samochodowego przymierzaliśmy, w Nieborowie również muzeum starej motoryzacji :)
Można kiedyś wrócić do tematu. Obiekt noclegowy też obczajony :) typu kempingowego, domki + pole namiotowe i karawaningowe, z właścicielką miałem już kontakt - właściwie zlot 2015 byłby tam ale już obiekt był zarezerwowany

Otwórz dużą mapę w Google Maps
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez filoo90 » Pn cze 08, 2015 3:46 pm

Nie wiedzialem, ze mamy takie piekne miejsca w Polsce ;)
Ostatnio edytowano Pn cze 08, 2015 11:57 pm przez smok_wawelski, łącznie edytowano 1 raz
Powód: spam w sygnaturze
filoo90
Nowy użytkownik

Powrót do Ciekawe miejsca - Polska