Pole namiotowe Jaśkowo

Dyskusje i wymiana informacji o kempingach i polach biwakowych w woj. Warmińsko-Mazurskim

Pole namiotowe Jaśkowo

Postprzez Szaman » Śr lut 04, 2015 10:50 pm

Polecam pole namiotowe które mieści się w miejscowości Jaśkowo :) www.jaskowo.pl
Szaman
Użytkownik Forum

Re: Pole namiotowe Jaśkowo

Postprzez smok_wawelski » Pt lut 06, 2015 7:18 am

Patrzyłem - okolica wydaje się ciekawa, dla karawaningu ceny bomba mało gdzie postawisz budę z przedsionkiem za dychę.
Cena porównawcza dla 2+1 wychodzi cacanie 30zł (jako porównawczą przyjmuję 2os dorosłe+dzieciak szkolny+buda+auto)
Nawet z prądem dodawszy te 7zł - też jest przyjemna cena. Pewnie się kiedyś wybiorę
No i chyba najczęstsze pytanie - jak wygląda sprawa sanitariatów

Dorzuć jakiś opisik, i jakieś foty.
Nie zaszkodziłyby współrzędne GPS to wrzucimy na mapkę.
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez Szaman » Cz lut 26, 2015 2:15 pm

Sanitariaty wliczone w cenę pola. Dostaje się kluczyk za kaucją zwrotną 10 zł ( czyste i zadbane ) prysznic 7 zł płatny. Pani Basia bardzo często nie liczy dzieci :) Smoku zapraszam !!!!!
Szaman
Użytkownik Forum

Postprzez smok_wawelski » Cz lut 26, 2015 6:21 pm

No to bardzo przyjemnie - niewątpliwie trzeba będzie kiedyś zajechać.

Wiesz Szaman to nawet nie chodzi tylko o cenę choć nie powiem lubię też niskie ceny :) standardów wysokich też nie szukam :) zawsze wolę czysty kibelek z olejną lamperią na ścianach niż cud glazurę i wysokiej klasy ceramikę a brud po katach - bo i tak bywa na campach.
Najbardziej lubię właśnie miejsca gdzie jest fajna okolica, luzik na campie, czysto i schludnie a camp zadbany i umiarkowana cena.
To normalne że właściciel musi brać opłatę z czegoś musi camp utrzymać i na chleb zarobić ale bardzo cieszy że nie wszyscy drą w sposób łupieżczy - jak widać da się to osiągnąć utrzymać przyzwoity standard i nie drzeć z ludzi wielkiej kasy zarówno u moich przyjaciół na Kaszubach jak i w Jaśkowie - Brawa i szacun dla Pani Basi !!!
Takie pola biwakowe właśnie lubię - pełny luzik nie ma tłoku to zdecydowanie mój klimacik :) - a nie sztywno wytyczone miejsca, asfaltowe dróżki i gdzie budki stoją tak ciasno że tylko okna otworzyć i w karty z sąsiadem można grać.
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez Szaman » Pt mar 06, 2015 4:03 pm

Dokładnie. Dobrze mówisz. To moje ulubione pole namiotowe :) podeślij mi na forun linka na te Kaszuby do twoich znajomych. Wisz ja z pochodzenia pół kaszub :)
Szaman
Użytkownik Forum

Postprzez smok_wawelski » Pt mar 06, 2015 4:55 pm

To tak na króciutko a niedługo opiszę to miejsce szerzej na forum lub u siebie na stronce: komercyjna strona kempingu to http://golun.com.pl - ja ja robiłem :)
Jest i też zła wiadomość - rozmawiałem z Jankiem - niestety w tym roku już na 99% nie poprowadzą kempingu Irena i Janek maja po prostu po 70-tce i już brakuje zdrowia i sił.
Ale dobra wiadomość jest taka że Janek zna tam wszystkich - więc zawsze coś na biwakowanie wykuka.

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Postprzez andrew7800 » Cz maja 07, 2015 1:22 am

Krzychu musisz jednak Jaśkowo odwiedzić. :D Plac spory ,spokój, drewno na ognisko z jednej strony a jezioro z drugiej. :P No i najważniejsze, słynna górka do testowania napędu. :mrgreen:
andrew7800
Użytkownik Forum

Powrót do Warmińsko-Mazurskie