Sromowce Niżne - Pole biwakowe przy OSP

Dyskusje i wymiana informacji o kempingach oraz polach biwakowych zlokalizowanych w Pieninach po polskiej stronie Dunajca

Sromowce Niżne - Pole biwakowe przy OSP

Postprzez smok_wawelski » So cze 23, 2012 1:35 am

adres: Sromowce Niżne, ul. Szkolna przy remizie OSP
telefon: +48 18 262-99-01
GPS : 49.393551, 20.406851

Internet:
www domowa - nieznana, e-mail: nieznany

Różnie mówią i piszą o tym polu namiotowym, jedni chwalą drudzy ganią.
Biwakowałem tu wielokrotnie z namiotem i przyczepą - zwykle byłem zadowolony, minusy rekompensowało mi super położenie tego pola nad samym brzegiem Dunajca i widoczek na Trzy Korony a i ceny były tu b. niskie :)
Niestety niewiele się tu dzieje dla poprawy jakości usług - sanitariaty są dalej te same, nadal brak ogrodzenia pola a z działań modernizacyjnych praktycznie tylko rozprowadzono prąd i jest kilka rozdzielnic na terenie obiektu.
Ceny podskoczyły i obecna relacja cena jakość - wypada dużo gorzej niż kilka lat temu.

Otwórz dużą mapę w Google Maps

Załącznik postu (zdjęcie, film, mapka, link lub inny) jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników forum.
Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania aby widzieć załaczniki i wykorzystywać w pełni funkcje forum

Załącznik postu (zdjęcie, film, mapka, link lub inny) jest widoczny tylko dla zalogowanych Użytkowników forum.
Zapraszamy do rejestracji lub zalogowania aby widzieć załaczniki i wykorzystywać w pełni funkcje forum

.

Ostatnio przesunięty w górę So cze 23, 2012 1:35 am przez: smok_wawelski.
O najlepszym towarzystwie mówi się, że rozmowa w nim poucza, a milczenie kształci. - J.W. Goethe

pozdrowienia z Krakowa
smok_wawelski
Administrator

Powrót do Małopolskie - Pieniny